Únor 2009

Českou Miss 2009 je Iveta Lutovská

28. února 2009 v 23:26 | Lucky |  Česká Miss

Včera v noci diváci zvolili v pořadí již pátou Českou Miss.

Stala se jí 25ti letá a 181 cm vysoká modelka z Třeboně IVETA LUTOVSKÁ.

Korunovace vítězky:


Photobucket

Photobucket

Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket


Photobucket

Photobucket Photobucket


Titul 1. vícemiss si odnesla 18ti letá studentka Tereza Budková a za 2. vícemiss diváci zvolili 18ti letou studentku Zinu Šťovíčkovou.

Photobucket Photobucket

Česká Miss Iveta Lutovská se stala zároveň Tipem Poroty.
Tereza Budková si k titulu 1. vícemiss může přičíst ještě tituly Blesk Česká Miss Čtenářů, Česká Miss Posluchačů Frekvence 1 a titul Česká Miss Internet.


TOP 6 DOPLNILY: č. 4 Leona Grešáková, č. 5 Nicola Mináriková a č. 8 Tereza Šimsová
Photobucket

Vyhlášení SUPERFINALISTEK:


Finalistky České Miss 2009:
Photobucket
1. Beáta Bocková, 2. Zina Šťovíčková, 3. Veronika Židková, 4. Leona Grešáková,
5. Nicola Mináriková, 6. Julie Zugarová, 7. Iveta Lutovská, 8. Tereza Šimsová,
9. Nikol Smetanová, 10. Tereza Budková, 11. Klára Rychtaříková, 12. Hana Mücková


Photobucket

Photobucket

Dívky se během finálového večera představily v extravagantních modelech:
(na videu 1. vícemiss, vítězka a 2. vícemiss)

A samozřejmě v plavkách:

A také v překrásných večerních šatech z dílny světoznámé návrhářky Blanky Matragi:


Dívky tentokrát místo volné disciplíny dostaly za úkol se v časovém limitu obléknout pro slavnostní večerní příležitost za max. 3000 Kč. Také tančily v námořnickém stylu.

Photobucket

Krátce před uzavřením hlasování využilo 6 SUPERFINALISTEK svůj čas u mikrofonu k tomu, aby přesvědčily diváky o svých půvabech a přiměly je zaslat esemesku:Poté hlavní návrhářka České Miss 2009 Blanka Matragi oznámila jméno dívky, která se nejvíce líbila porotě, ve které kromě presidentky České Miss Michaely Maláčové zasedli např. právě Blanka Matragi či Igor Timko s Milanem Šteindlerem.
Photobucket

Titul TIP POROTY, jak již víme, si odnesla Iveta Lutovská.


A poté už následovalo udílení hlavních 3 titulů - v pořadí 2. vícemiss, 1. vícemiss a vítězka.

KORUNOVACE VŠECH TŘÍ MISS:

Více o korunce si můžete přečíst ZDE.


Mezi hlavní hosty večera jistě patřila úřadující Miss Universe 2008 Dayana Mendoza z Venezuely, která novou Českou Miss Ivetu Lutovskou ošerpovala.

Photobucket


Nechyběli ani manželé Havlovi (na obrázku právě s Dayanou) a ani loňská Česká Miss Eliška Bučková (na obrázku s rodinou).

Photobucket

PhotobucketSlavnostním večerem konaném v sobotu 28. února od 20 hodin v prostorách Terminálu II letiště v Praze - Ruzyni nás mile a i přes pár "přežbleptů" důstojně provedli bratři Alexandr a Saša Rašilové.


Foto: idnes a Bleskově

Moje postřehy z finále: Moc se mi to letos líbilo! Dívky vypadaly krásně. Mám velkou radost z výsledků - přesně tyto jsem si to totiž přála (viz moje předpověď). Iveta vypada už přeci jen trochu unaveně, no vždyť už to není žádná "osumnáctka", ale jsem přesvědčena, že je tou nejlepší volbou pro nadcházející Miss Universe. Terezka Budková by Miss Earth 2009 mohla klidně vyhrát a Zina Miss Intercontinental jakbysmet. Jsem zvědavá, kdo pojede na soutěž Top Model of the World, která se koná už 4. dubna.
Šaty nádhera, Dayaně to moc slušelo, Michaela Maláčová a Terezka Maxová co by nastávající maminky, jediné, co bych letošnímu ročníku vytkla jsou ty korunky, takže celková známka 1-!Česká Miss 2009 - Jak to dnes večer dopadne?

28. února 2009 v 13:48 | Lucky |  Cesta k České Miss 2009

Již za pár hodin rozhodneme my, diváci, o nové České Miss 2009.


A proto využívám poslední chvíle k tomu, abych se pokusila odhadnout jak celý večer dopadne. Nezastírám, že je to letos opravdu těžké a je z čeho vybírat. Souhlasím s paní Maláčovou, že minimálně polovina z letošní dvanáctky by měla velké šance na úspěch i na mezinárodních soutěžích krásy. Nicméně, zde je moje předpověď:


Superfinalistky:
Iveta Lutovská, Tereza Budková, Zina Šťovíčková, Nicola Mináriková, Nikol Smetanová, Leona Grešáková
Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket PhotobucketČeská Miss 2009 a kandidátka na Miss Universe 2009 - Iveta Lutovská
Photobucket

1. Česká vícemiss a kandidátka na Miss Earth 2009 - Tereza Budková
Photobucket

2. Česká vícemiss a kandidátka na Miss Intercontinental 2009 - Zina Šťovíčková
Photobucket


Ať vyhraje ta nejlepší!!! Hodně štěstí všem.

Můj "živý" komentář můžete sledovat od 20:00 na webu PAGEANT-MANIA.
Dayana Mendoza se těší na korunovaci nové České Miss

27. února 2009 v 13:57 | Lucky |  Cesta k České Miss 2009

Miss Universe 2008 Dayana Mendoza dorazila do Prahy na korunovaci nové České Miss.

Dnes dopoledne se setkala se stále ještě úřadující Českou Miss Eliškou Bučkovou, poté zavítala do Černínského paláce za panem ministrem Schwarzenbergerem a odpoledne stráví poznáváním Prahy v doprovodu 1. České vícemiss 2005 Zuzany Štěpanovské a ředitelky České Miss Michaely Maláčové. Podle jejích slov se ale nejvíce těší na naše pivo


Na video ze setkání Dayany a Elišky se podívejte ZDE.


Photobucket

Photobucket

Photobucket

Photobucket


Foto: Michal Šula/MF Dnes a Česká Miss

Korunka pro Českou Miss 2009

26. února 2009 v 15:07 | Lucky |  Cesta k České Miss 2009

Korunka pro Miss 2009 dílem mladých talentů - loni nejdražší, letos nejoriginálnější!


Ze soutěže mladých nadaných studentů ze Střední uměleckoprůmyslové školy Turnov vzešel návrh korunky pro letošní ročník České Miss. Ti ztvárnili originálním způsobem korunku pro Českou Miss 2009 a pro obě vicemiss. Tento skvost byl inspirován křídlem páva symbolizujícím vznešenou eleganci. Korunka pro novou královnu krásy je z kovu a na povrchu je pozlacena a postříbřena. Je také doplněna kompozicemi z broušeného skla, což jí dodává lesk. Na počátku byla vnitřní soutěž školy. Vybíralo se ze 120 návrhů a vítězkou se nakonec stala talentovaná žákyně 3 ročníku oboru umělecké odlévání kovu Barbora Štefánková. Podle jejího návrhu byl model realizován. Turnovská škola, která je jediná svého druhu v České republice, letos oslaví 125 let od svého založení. Za finance získané za výrobu korunek si škola pořídí speciální hmotu na odlévání kovů.

Photobucket

Photobucket


Text: Česká Miss, foto: idnes

Výsledky ankety "Kdo se stane Českou Miss 2009"

25. února 2009 v 13:59 | Lucky |  Cesta k České Miss 2009
Anketa, ve které měli možnost hlasovat návštěvníci tohoto blogu "Kdo se stane Českou Miss 2009" dopadla následovně:

TOP 3
Photobucket Photobucket Photobucket


Nicola Mináriková 29 % 133 Hlasy
Iveta Lutovská 23 % 105 Hlasy
Tereza Budková 16 % 74 Hlasy
Zina Šťovíčková 15 % 71 Hlasy
Nikol Smetanová 5 % 23 Hlasy
Beáta Bocková 3 % 14 Hlasy
Hana Mücková 2 % 10 Hlasy
Veronika Žídková 2 % 9 Hlasy
Leona Grešáková 2 % 7 Hlasy
Julie Zugarová 2 % 7 Hlasy
Klára Rychtaříková 1 % 4 Hlasy
Tereza Šimsová 1 % 3 Hlasy

Jasnou favoritkou podle Vás, návštěvníků blogu, je Nicola Mináriková, následována Ivetou Lutovskou, Terezou Budkovou a Zinou Šťovíčkovou. Mezi TOP 6 by se ještě těsně probojovaly Nikol Smetanová a Beáta Bocková, ale odstup od prvních čtyř dívek je opravdu veliký. Uvidíme, jak se výsledky naší ankety shodnou se skutečností, kterou se dozvíme už za 3 dny!
Děkuji Vám za Váš hlas!

Česká Miss 2009 - 4 dny do velkého finále

24. února 2009 v 17:39 | Lucky |  Cesta k České Miss 2009

Podívejme se ještě jednou na všechny finalistky letočního ročníku České Miss 2009 (kliknutím na obrázek se obr. otevře ve velkém formátu) :


Soutěžící č. 1

Beáta Bocková

22 let, 173 cm. Narodila se 4. dubna 1986. Je z Nového Jičína a studuje v Brně obor finanční podnikání na Masarykově univerzitě. Po ukončení kariéry modelky by se chtěla věnovat finančnictví. Ráda čte, cestuje a sportuje. Z historických postav nejvíce obdivuje Leonarda da Vinci pro jeho všestranné nadání. Na dovolené se jí nejvíce líbilo v Paříži a také na "čundru" po České republice. Chtěla by se podívat na jih Francie, do skandinávských zemí a do Austrálie.
Beátino motto: Per aspera ad astra (Přes překážky ke hvězdám)
Photobucket Photobucket Photobucket


Soutěžící č. 2

Zina Šťovíčková

18 let 173 cm. Narodila se 30. května 1990. Tato studentka žije v Novém Boru. Chtěla by si jednou otevřít vlastní restauraci. Obdivuje Ludvíka IV., protože dovedl Francii k nebývalému rozkvětu. K jejím zálibám patří především hra na klavír, zpěv, literatura a také aerobic a fitness. Svoji nejlepší dovolenou strávila na Krétě a ve Slavkově u Brna. Podívat by se chtěla do Říma, na Kubu, do Tokia, do Terre Nouvelle - Nové Kaledonie a v tuzemsku do Českého Krumlova.
Zinino motto: Nikdy neříkej nikdy a Co tě nezabije, to tě posílí.
Photobucket Photobucket Photobucket


Soutěžící č. 3

Veronika Židková

21 let, 174 cm. Narodila se 12. května 1987, je z Chrasti a studuje v Praze na Filosofické fakultě Karlovy univerzity. Zároveň pracuje v personální agentuře. Tomuto oboru by se také chtěla v budoucnu věnovat. Obdivuje Brita Nicolase Wintona, který těsně před 2. světovou válkou zachránil stovky zejména židovských dětí. Má ráda kynologii, vaření, historii, turistiku a přírodu. Na dovolené se jí nejvíce líbilo na řeckém ostrově Lefkáda, doma to byly jižní Čechy. Ráda by se vypravila do Kanady.
Veroničino motto: Štěstí přeje připraveným.
Photobucket Photobucket PhotobucketSoutěžící č. 4

Leona Grešáková

22 let, 176 cm. Narodila se 2. června 1986. Tato studentka módního designu a modelka z Ostravy žije v Praze. Chtěla by se věnovat módě i po ukončení kariéry v modelingu. Z historických osobností patří její obdiv malíři Gustavu Klimtovi. Jejími zálibami jsou výtvarné umění i jeho historie a výtvarný kroužek s dětmi. Nejhezčí dovolenou prožila v Palermu na Sicílii a v Římě. Chtěla by se podívat do Benátek, New Yorku a také na Šumavu k pramenům Vltavy.
Leonino motto: Zdraví je to nejcennější.
Photobucket Photobucket PhotobucketSoutěžící č. 5

Nicola Mináriková

18 let, 180 cm. Narodila se 6. května 1990. Žije v Ohrobci - Kárově u Prahy. Studuje a zároveň se věnuje modelingu. Po ukončení kariéry modelky by chtěla založit rodinu a starat se o manžela a o děti. Má ráda cestování, tanec, poslech hudby a sport. Fandí také hokeji. Nejvíce se jí líbila dovolená v Kanadě ale také na chalupě v Českém ráji. Ráda by navštívila romantickou Paříž a láká ji rovněž Karibik. Chtěla by také projet na kole jižní Čechy.
Nicolino motto: Nepřestávej se smát, nikdy nevíš, kdo se může zamilovat do tvého úsměvu
Photobucket Photobucket PhotobucketSoutěžící č. 6

Julie Zugarová

22 let, 180 cm. Narodila se 22. října 1986. Žije v Dolních Bojanovicích na jihu Moravy. Vystudovala střední pedagogickou školu a je modelkou. Po ukončení této kariéry by si chtěla založit vlastní mateřskou školu. Z historických postav nejvíce obdivuje spisovatelku Boženu Němcovou. K jejím zálibám patří divadlo, hudba, knihy zejména s historickou tématikou. Nadchla ji dovolená na Seychelských ostrovech, ráda by se podívala do Pompejí a do Egypta.
Juliino motto: Žádný člověk není tak chudý, aby nemohl darovat úsměv.
Photobucket Photobucket Photobucket


Soutěžící č. 7

Iveta Lutovská

25 let, 181 cm. Narodila se 14. května 1983. Je z Třeboně, vystudovala obchodní podnikání a management na vysoké škole a nyní se věnuje modelingu. Po ukončení kariéry modelky by chtěla pracovat v produkční firmě či v P.R. managementu. Její nejoblíbenější historickou postavou je Kleopatra, která díky své chytrosti ovládla Cézara i Řím. Ráda sjíždí řeky, sportuje a cestuje, ale také nakupuje. Nejvíce se jí líbila dovolená v Egyptě. Lákají ji Benátky podobně jako Afrika.
Ivetino motto: Nechovej se k ostatním tak, jak nechceš, aby se chovali oni k tobě.
Photobucket Photobucket PhotobucketSoutěžící č. 8

Tereza Šimsová

21 let, 183 cm. Narodila se 21. února 1988. Žije v Roudnici nad Labem a studuje sociální a masovou komunikaci na Univerzitě J.A. Komenského v Praze. Chtěla by se stát moderátorkou a mít svůj vlastní televizní pořad. Z osobností české historie nejvíce obdivuje Karla VI. K jejím zálibám patří tanec, psí mazlíček, kino a sport. Nejhezčí dovolenou strávila v Egyptě a líbilo se jí také na dětských táborech. Ráda by se podívala do Paříže, na Kubu, do Austrálie a na Nový Zéland.
Terezino motto: Nesni o životě, ale žij svůj sen.
Photobucket Photobucket Photobucket


Soutěžící č. 9

Nikol Smetanová

22 let, 182 cm. Narodila se 28. prosince 1986. Žije v Ostravě, kde studuje gymnázium. Mezi historickými osobnostmi ji nejvíce zaujala charismatická a vlivná královna Kleopatra. Oblíbila si power jógu, hudbu, počítač a volný čas také ráda věnuje svému pejskovi. Nejlepší zahraniční dovolenou strávila v Thajsku, v Čechách se jí líbilo na Křivoklátě. Chtěla by se podívat do Říma a jednou i do Ameriky. Láká ji také jihočeská barokní vesnička Holašovice.
Nikolino motto: Žijeme jen jednou…tak naplno. A život je boj …ale někdy krásný.
Photobucket Photobucket PhotobucketSoutěžící č. 10

Tereza Budková

18 let, 176 cm. Narodila se 24. září 1990. Žije v Sezimově Ústí a studuje na gymnáziu. Po ukončení kariéry modelky by chtěla založit rodinu. Její nejoblíbenější historickou osobností je Kleopatra, protože svým šarmem a inteligencí dokázala velké věci. K jejím zálibám patří četba, cestování, plavání a lyžování. Nejkrásnější zahraniční dovolenou strávila v Keni, v tuzemsku se jí nejvíce líbilo v Krkonoších. Ráda by se podívala do Atén, na Maledivy a do Mexika.
Terezino motto: Co tě nezabije, to tě posílí.
Photobucket Photobucket PhotobucketSoutěžící č. 11

Klára Rychtaříková

19 let, 175 cm. Narodila se 30. června 1989. Žije Litoměřicích a studuje na střední škole
Ekonom. Chtěla by vystudovat vysokou školu. Z historických osobností ji nejvíce zaujala královna Alžběta, která se nebála vzepřít komukoliv. Ráda chodí na procházky se psem, zajímá se o kino a divadlo a sportuje. V zahraničí se jí nejvíce líbilo na dovolené v Thajsku, v
tuzemsku to byl Špindlerův mlýn. Chtěla by se podívat do Španělska, Ameriky a do Austrálie.
Klářino motto: Není důležité motto, ale činy.
Photobucket Photobucket PhotobucketSoutěžící č. 12

Hana Mücková

20 let, 173 cm. Narodila se 12. prosince 1998. Je z Ostravy a studuje Vysokou školu hotelovou. Po ukončení kariéry modelky by se chtěla stát manažerkou velkého hotelu. Její nejoblíbenější historickou osobností je Arthur Schopenhauer. Ráda jezdí slalom na kolečkových bruslích, ale také na snowboardu a na koni. Nejlepší dovolenou prožila na řeckých ostrovech. Chtěla by procestovat celou Evropu a poznat mnoho míst na celém světě.
Hanino motto: Moudrý člověk sedí na díře ve svém koberci.
Photobucket Photobucket PhotobucketFoto: Jiří Herman

Využijte poslední šance dát hlas své favoritce v anketě pod článkem! Zítra anketu uzavřu a vyhodnotím :)

Miss Ukraine Universe 2009

21. února 2009 v 9:08 | Lucky |  Ze zahraničí

Včera v Kievě se rozhodlo o nejkrásnější dívce Ukrajiny 2009. Stala se jí 25 letá 175 cm vysoká modelka Kristina Koz-Gotlib.


Kristina pojede reprezentovat Ukrajinu na Miss Universe 2009. Titul 1. vícemiss vybojovala 18ti letá Antonina Papernaya (na obr. dole a také v zelených šatech vedle vítězky).Mnoho fotek z finálového večera ZDE.

Zdroj: Pageant-Mania

Vítězky Miss International 2008

19. února 2009 v 18:15 | Lucky |  Miss International

Alejandra Andreu Santamarta - Miss International 2008, její 1. vícemiss María Cristina Díaz-Granados Dangond a 2. vícemiss Anna Tarnowska při společném focení.


Photobucket

Photobucket

Photobucket

Kdo pojede za Českou republiku na Miss World 2009?

18. února 2009 v 16:08 | Lucky |  Miss World

Tak užší výběr je tady!

Mezi těmito 4 dívkami se rozhodne, která pojede reprezentovat Českou republiku na Miss World 2009 do Jihoafrické republiky.

Budou to úspěšné kandidátky z Miss International Veronika Pompeová (v roce 2007 skončila mezi TOP 15) či Zuzana Putnářová (4. vícemiss z roku 2008)? Nebo vítězka Miss Tourism Intercontinental 2008 Kristýna Lebedová? A nebo 2. vícemiss ČR z roku 2007 Veronika Chmelířová?
Snad nás nebudou organizátoři dlouho napínat
A kterou byste na Miss World poslali Vy? Moje pořadí je 1) Veronika Pompeová 2) Zuzana Putnářová 3) Kristýna Lebedová a 4) Veronika Chmelířová.Miss Universe 2009 Speciál

17. února 2009 v 17:24 | Lucky |  Miss Universe

Miss Universe 2009 Speciál Vám přináší vše podstatné ohledně 58. ročníku mezinárodní soutěže krásy MISS UNIVERSE.

(pro vstup do speciálu klikněte na obrázek)


STÁLE AKTUALIZOVANÉ ZPRAVODAJSTVÍ Z MISS UNIVERSE 2009 NA PAGEANT-MANIA

IVETINA GALERIE Z MISS UNIVERSE 2009 NA PAGEANT-MANIA


AKTUALIZOVÁNO:

Miss Universe 2009 se stala Stefanía Fernández Krupij z Venezuely.Kandidátky Miss Universe 2009 - Oficiální portréty (www.missuniverse.com)


Albania - Hasna Xhukuci
Angola - Nelsa Alves
Argentina - Joahanna Lasic
Aruba - Dianne Croes
Australia - Rachael Finch
Bahamas - Kiara Sherman
Belgium - Zeynep Sever
Bolivia - Dominique Peltier
Brazil - Larissa Costa
Bulgaria - Elitsa Lubenova
Canada - Mariana Valente
Cayman Islands - Nicosia Lawson
China - Jing Yao Wang
Colombia - Michelle Rouillard
Costa Rica - Jessica Umana
Croatia - Sarah Cosic
Curacao - Angie Simon
Cyprus - Kielia Giasemidou
Czech Republic - Iveta Lutovska
Dominican Republic - Ada Aimee de la Cruz
Ecuador - Sandra Vinces
Egypt - Elham Wagdi
El Salvador - Mayella Mena
Estonia - Diana Arno
Ethiopia - Melat Yante
Finland - Essi Poysti
France - Chloe Mortaud
Georgia - Lika Ordzhonikidze
Germany - Martina Lee
Ghana - Jennifer Koranteng
Greece - Vivianna Kampanine
Guam - Racine Manley
Guatemala - Lourdes Figueroa
Guyana - Jenel Cox
Honduras - Belgica Suarez
Hungary - Zsuzsa Budai
Iceland - Ingibjorg Ragnheiður Egilsdottir
India - Ekta Chowdhry
Indonesia - Zivanna Letisha Siregar
Ireland - Diana Donnelly
Israel - Yulia Liubianitzki
Italy - Laura Valenti
Jamaica - Carolyn Yapp
Japan - Emiri Miyasaka
Korea - Ree Na
Kosovo - Marigona Dragusha
Lebanon - Martine Andraos
Malaysia - Joanne Ng
Mauritius - Anais Veerapatren
Mexico - Karla Carrillo
Montenegro - Anja Jovanovic
Namibia - Happie Ntelamo
Netherlands - Avalon-Chanel Weyzig
New Zealand - Katie Taylor
Nicaragua - Indiana Sanchez
Nigeria - Sandra Otohwo
Norway - Eli Landa
Panama - Diana Patricia Broce
Paraguay - Mareike Baumgarten
Peru - Karen Schwarz
Philippines - Pamela Bianca Manalo
Poland - Angelika Jakubowska
Puerto Rico - Mayra Matos
Romania - Elena Bianca Constantin
Russia - Sofia Rudieva
Serbia - Dragana Atlija
Singapore - Rachel Kum
Slovak Republic - Denisa Mendrejova
Slovenia - Mirela Korac
South Africa - Tatum Keshwar
Spain - Estibaliz Pereira
Sweden - Renate Cerljen
Switzerland - Whitney Toyloy
Tanzania - Illuminata James
Thailand - Chutima Chantelle Durongdej
Turkey - Senem Kuyucuoglu
Turks and Caicos - Jewel Selver
Ukraine - Kristina Koz-Gotlib
United Kingdom - Clair Cooper
Uruguay - Cintia Dottone
USA - Kristen Dalton
Venezuela - Stefania Fernandez
Vietnam - Vo Hoang Yen
Zambia - Andella Chileshe Matthews

Miss Germany 2009

15. února 2009 v 17:45 | Lucky |  Ze zahraničí

Novou Miss Německo se včera v noci stala 19ti letá Doris Schmidts z Baden-Württembergu.


Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.usTituly 1. a 2. vícemiss si odnesly Maria Ishutova (20 let, 180 cm) z Nordrhein-Westphalenu a Kristiana Rohder (25 let, 183 cm) z Bayernu.

Image Hosted by ImageShack.us


Miss Germany je tradiční německá soutěž krásy a její vítězky se nezúčastnují mezinárodních soutěží. Zvláště letos je to veliká škoda, vítězka se mi opravdu moc líbí! Gratuluji!
Pageant-Mania 2008 Awards!

13. února 2009 v 10:51 | Lucky |  CZ Beauty Queens

Už známe výsledky!

Více než 400 lidí z celého světa hlasovalo v 1. ročníku Pageant-Mania Awards a v 10ti kategoriích odevzdali celkem přes 4.000 hlasů svým favoritkám. Možná právě Váš hlas rozhodl


***Pageant Persona 2008***
(celková vítězka roku 2008)

Taliana Vargas / Kolumbie, 1. vícemiss Universe 2008
Photobucket


***Best Winner 2008***
(nejlepší z vítězek)

Dayana Mendoza / Venezuela, Miss Universe 2008
Photobucket


***Best 1st runner-up***
(nejlepší mezi 1. vícemiss)

Taliana Vargas / Kolumbie, 1. vícemiss Universe 2008
Photobucket


***Best 2nd runner-up***
(nejlepší mezi 2. vícemiss)

Anna Tarnowska / Polsko, 2. vícemiss International
Photobucket


***Best in Swimsuit***
(nejlepší prezentace v plavkách)

Taliana Vargas / Kolumbie, 1. vícemiss Universe 2008
Photobucket


***Best in Gown***
(nejlpeší prezentace ve večerních šatech)

Zuzana Jandová / Česká republika, TOP 10 Miss World Top Model 2008
Photobucket


***Best in Interview***
(nejlepší v rozhovoru s porotou)

Dayana Mendoza / Venezuela, Miss Universe 2008
Photobucket


***Best Face***
(nejhezčí obličej)

Eliška Bučková / Česká republika, 11. místo na Miss Universe 2008
Photobucket


***Best not Entering the Semis***
(nejlepší, která se nedostala do semifinále)

Zuzana Jandová / Česká republika, kandidátka Miss World 2008
Photobucket


***Best National Finals***
(nejlepší národní finále)

Miss Venezuela
PhotobucketGratuluji!
Uvidíme, kdo zvítězí příště!
Finalistky České Miss 2009 - pózování v plavkách

10. února 2009 v 17:48 | Lucky |  Cesta k České Miss 2009
1. Beáta Bocková
Photobucket

2. Zina Šťovíčková
Photobucket

3. Veronika Žídková
Photobucket

4. Leona Grešáková
Photobucket

5. Nicola Mináriková
Photobucket

6. Julie Zugarová
Photobucket

7. Iveta Lutovská
Photobucket

8. Tereza Šimsová
Photobucket

9. Nikol Smetanová
Photobucket

10. Tereza Budková
Photobucket

11. Klára Rychtaříková
Photobucket

12. Hana Mücková
PhotobucketFoto: Česká Miss

Miss Universe Slovenskej republiky 2009 - Představení finalistek

9. února 2009 v 16:43 | Lucky |  Slovenské soutěže

Už 11. ročník Miss Universe Slovenskej republiky proběhne 29. března v Sibamac aréně v Bratislavě.


Toto jsou finalistky:

Z prava do leva, od shora dolů:

Marcela Ševčíková / Partizánske, 18 let
Jasmína Alagičová / Bratislava, 19 let
Simona Silošová / Bratislava, 19 let
Lea Šindlerová / Nitra, 21 let
Silvia Križanová / Trnava, 21 let
Katarína Slamková / Malcov, okr. Bardejov, 21 let
Ivana Žáková / Bratislava, 18 let
Lenka Kramolišová / Hlohovec, ? let
Denisa Mendrejová / Bratislava, 22 let (Denisu známe mj. jako Miss Jižní Moravy 2004 a finalistku Miss ČR 2004)
Eva Martinková / Banská Bystrica, 17 let
Diana Hágerová / Sokolovce, pri Piešťanoch, 20 let
Vladimíra Borguľová / Zvolenská Slatina, 24 letZdroj: Pageant-Mania (Barborka, Fuensanta), Foto: Paparaci.sk


Aktualizováno:
Finalistka Ingrid Áčová (jediná s kratšími vlasy) odstoupila ze soutěže na vlastní žádost. Volné místo "vyplnila" Silvia Križanová.
Datum finále posunuto z 21. 3. na 29. 3. 2009.

Korunka pro Miss Universe 2009

6. února 2009 v 12:10 | Lucky |  Miss Universe 2009 Speciál

Novou a zároveň známou korunku si nasadí vítězka soutěže Miss Universe 2009 a to díky novému sponzorovi Diamond Lexus Labs!Společnost Diamond Nexus Labs je přední světový výrobce laboratorně vyráběných drahokamů a díky partnerství s MUO i výrobcem korunek pro vítězky Miss Universe 2009, Miss USA 2009 a Miss Teen USA 2009.

Pro novou Miss Universe budou ale vyrobeny korunky hned tři a o tom, jakou si nakonec vítězka nasadí rozhodnou diváci. Do poslední chvíle tedy nebude známo, která korunka to bude!!!

Nevím přesně, jakou formou bude probíhat hlasování o nové korunce, ale vše by se mělo brzy vysvětlit na www.missuniverse.com.


Ve hře by měly být tyto korunky:

1. Zatím poslední korunka z roku 2008 od CAO Fine Jewelry


2. Korunka z let 2002 - 2007 od Mikimota


3. Tradiční korunka používaná od roku 1973


Já osobně bych se rozhodovala mezi tou od Mikimota a tou tradiční. Mikimoto ale vede

A jaké byste dali přednost Vy? Hlasujte...

Doukissa Nomikou

2. února 2009 v 18:15 | Lucky |  Gallery of the Most Beautiful MISSES of the World
Doukissa Nomikou (Δούκισσα Νομικού) - Star Hellas 2007 / Miss Universe 2007 Contestant

Dayanara Torres

2. února 2009 v 16:31 | Lucky |  Gallery of the Most Beautiful MISSES of the World
Dayanara "Yari" Torres Delgado - Miss Puerto Rico Universo 1993 / Miss Universe 1993

Taťána Kuchařová

2. února 2009 v 15:43 | Lucky |  Gallery of the Most Beautiful MISSES of the World
Taťána Kuchařová - Miss České republiky 2006 / Miss World 2006